Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Bizi Biz Yapanlar

AFS Yayıncılık 1985 yılında, bir grup idealist İngilizce öğretmeni tarafından, yüzde yüz Türk sermayesi ile İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar İngilizce öğretmeyi amaç edinen kurumumuz; özgün, yenilikçi, öğretici eğitim yayınlarıyla hem öğretmenlerimizin, hem velilerimizin kısa zamanda gözdesi olmuştur.

Yıllar içinde hızla gelişen teknolojiye ve öğrenme tekniklerine başarıyla uyum sağlamaya özen göstererek gittiğimiz yolda, bugün 30 yıla dayanan deneyimimizle sektörün önde gelen kuruluşu konumundayız.

Ürünlerimizin hepsi kendi alanlarında özgün olmalarının yanı sıra, her biri yaratıcı grafiker kadromuz tarafından çizilen görsel malzemelerle desteklenmiştir. Kullanılan karakterler de özgün olup yayınlarımızın tüm diğer ürünlerinde de yer alarak görsel çağrışım yoluyla öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.

AFS Yayıncılık olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yılların vermiş olduğu deneyimle İlköğretim seviyesine uygun birçok çizgi film ürettirerek, kelime öğrenmede öğrencilerimize etkin bir yöntem sunuyoruz.

Dünyada bir ilk olarak kitaplarımızın arka kapaklarını pasif durumdan aktif duruma geçirdik. Arka kapaklarda bulunan Edu-Wheel vasıtası ile öğrencilerimiz eğlenerek tekrar yapma imkânı buluyorlar.

AFS Yayıncılık olarak biz Türkiye’deki İngilizce eğitimde kullanılan oldukça pahalı ve yurt dışı kaynaklı eğitim materyallerinin egemenliğine %100 yerli sermayeli, kaliteli ürün gamıyla son vermeyi hedefliyoruz. Kısa süre sonra ise Türkiye’de üretilmiştir (Made In Turkey) logosu ile dil eğitimi alanında dünyada etkin bir kuruluş olmayı amaçlamaktayız.

Değerli Eğitimci;

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında saygın bir yer edinebilmenin temel koşulu “ eğitimli” olmaktır. Değişen dünya ile birlikte eğitim kavramının tanımı da yeni boyutlar kazanmıştır. Bugünkü anlamıyla, fırsatlar yaratabilen, bu fırsatları değerlendirebilen, önüne çıkan problemleri çözebilen ve bilgiye en kısa yoldan ulaşabilen insanların yetişmesine yardımcı olan bir sistem haline dönüşmüştür.

Adı eğitim olan ve insanların geleceğinde oldukça etkili olan böyle bir sistemi amacına ulaştırabilmek için genç, dinamik ve uzman kadroları bünyesinde barındıran güçlü kurumlara ihtiyaç vardır. İşte biz, “AFS YAYINCILIK” olarak ihtiyaç duyulan böyle bir kurumun tüm karakteristik özeliklerini taşıyoruz. Özgüveni yüksek, dinamik ve yeni gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuzun hazırlamış olduğu yayınlar, öğrenciye bilgiye en kısa yoldan ulaşmalarını sınavlarda gülen taraf olmalarını sağlayacak niteliktedir.

M.E.B’ in sınav sisteminde yaptığı değişiklikleri mercek altına almış ve yayınlarımız değişen sınav sistemine göre %100 uygun olarak hazırlanmıştır.

Unutmayınız doğru kaynaklarla çalışmak, öğrencileri başarıya ulaştıran önemli faktörlerden biridir.

Bugün, yılların birikimi ile yoğurdumuz deneyimimizin ürünü olan yayınlarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hasbi AHMETOĞLU
AFS

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et